ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .



تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 فروردین 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 فروردین 1396
آخرین مهلت ثبت نام
22 تیر 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
21 تیر 1396
تاریخ برگزاری

بیست و هشتم تیر ماه 96

تقویم
لطفا یکی از گزینه ها را انتخاب کنید


برگزای همایش
12 شهریور 1396

به اطلاع پژوهشگران و فرهیختگان گرامی می رساند سومین همایش منطقه ای دستاوردهای نوین در مهندسی برق و کامپیوتر روز چهارشنبه مورخ 15 شهریور 1396 در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار برگزار می گردد.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مهم
27 تیر 1396

پژوهشگران گرامی

با عرض پوزش، به دلیل تلاقی زمان برگزاری سومین همایش منطقه ای دستاوردهای نوین در مهندسی برق و کامپیوتر با تعطیلات واحد دانشگاهی و عدم پوشش کافی جنبه های رفاهی پژوهشگران در ایام تعطیلات، امکان برگزاری همایش در تاریخ 28/04/1396 میسر نخواهد بود و تاریخ برگزاری آن متعاقبا اعلام میگردد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه
5 اردیبهشت 1396

 آندسته از پژوهشگران که به علت ترافیک بالای سایت، موفق به ارسال یا بارگذاری فایل مقاله خود نشده اند می توانند مقاله یا مقالات خود را به ایمیل همایش به آدرس الکترونیکی info@naec2017.ir ارسال نمایند.
دبیر خانه دائمی همایش


ادامه مطلب ...

کارگاه های آموزشی همایش
24 فروردین 1396

♦♦♦     سومین همایش منطقه ای دستاوردهای نوین در مهندسی برق و کامپیوتر محل مناسبی برای تبادل تجربیات و دانش تخصصی متخصصان و صاحب نظران در حوزه های مختلف علوم مهندسی است. در این راستا، کمیته برگزاری همایش درصدد است با همکاری متخصصین و پژوهشگران برتر، اقدام به برگزاری تعدادی کارگاه آموزشی در زمینه های مرتبط با همایش نماید.


ادامه مطلب ...

حمایت از ایده ها و مقالات برتر
20 فروردین 1396

به استحضار پژوهشگران گرامی می رساند، طی هماهنگی های صورت گرفته فی مابین کمیته اجرایی همایش و مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر استان مازندران،  به منظور حمایت از ایده ها و مقالات برتر این همایش و در راستای حمایت از کارآفرینی بعنوان راهبرد اصلی بانک قرض الحسنه مهر ایران، امکان معرفی نکارندگان آثار برتر به یکی از شعب این بانک در سطح استان  مازندران  بمنظور دریافت تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد حداکثر چهار درصد ضمن رعایت کامل بخشنامه ها و دستورالعملهای بانک قرض الحسنه مهر ایران فراهم گردیده است.


ادامه مطلب ...

نظرسنجی در خصوص کارگاه های آموزشی همایش
18 فروردین 1396

کمیته اجرایی همایش در نظر دارد به منظور بررسی و تامین رضایت شرکت کنندگان، کارگاه های آموزشی همایش را با توجه به نظرات پژوهشگران برگزار نماید،  پژوهشگران گرامی می توانند با مراجعه به صفحه تلگرام همایش، نظرات خود را ثبت و ما را در برگزاری هر چه بهتر کارگاه های مذکور یاری فرمایند.


ادامه مطلب ...

درخواست داوری زود هنگام
16 فروردین 1396

 به اطلاع نویسندگان گرامی میرساند؛ در راستای همکاری و تسریع در اعلام نتیجه داوری ، پژوهشگران و محققانی که به نتیجه داوری مقاله خود زودتر از زمان مقرر شده نیاز دارند می توانند طبق مراحل زیر اقدام نمایند :
 

ادامه مطلب ...

امکان شرکت در همایش به صورت غیرحضوری
16 فروردین 1396

برای بهره گیری از همکاری اساتید، پژوهشگران و دانشجویان سراسر کشور ایران ، دبیرخانه همایش در نظر دارد از علاقمندانی که به هر دلیلی امکان شرکت حضوری در همایش را ندارند به صورت غیرحضوری نیز جهت شرکت در همایش ثبت نام نمایند...


ادامه مطلب ...

تماس با ما
تلفن ثابت

011-33607790

نمابر
ایمیل

info@naec2017.ir

آدرس

مازندران - جویبار- منطقه ساحلی چپکرود - دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

پوستر همایش
روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافت



تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافت



تا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


پنل آمار
امتیاز دهی

شهرستان جویبار-  دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار- تحت حمایت سیویلیکا